حقيبة طباعة حائط بورش 718 سبورتس كار

كثير من الناس مهووسون بالسيارات ، مثل سيارات الفورمولا 1 والسيارات الرياضية والسيارات الكلاسيكية والشاحنات والقطارات. هذه فئة شائعة جدًا من موضوعات الرسم على الحائط. تحقق من سيارة بورش الرياضية التي طبعناها على الحائط هذه المرة.

طباعة حائط السيارة الرياضية
طباعة حائط السيارة الرياضية
طباعة حائط السيارة الرياضية

احصل على استشارة مجانية / اقتباس

المزيد للاستكشاف

ردود 2

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1.5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy miałbym czas żeby na spokojnie rozwijać usługi druku ściennego.Bedzie to dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno klient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanę na lodzie.Niechciał bym przez następne 10 czy 15 lat zastanawiać się czy ten interes by wypalił.Więc jestem w dobrym położenie by w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanowny Jacek,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

اتصل بنا اليوم ، واحصل على رد غدًا أو حتى قبل ذلك

سوف نتصل بك في غضون يوم عمل واحد ، يرجى الانتباه إلى البريد الإلكتروني الذي يحتوي على اللاحقة "@ wallprintermachines.com"