Wall Print Case │ Porsche 718 Sports Car

Πολλοί άνθρωποι έχουν εμμονή με αυτοκίνητα, όπως αυτοκίνητα F1, σπορ αυτοκίνητα, κλασικά αυτοκίνητα, φορτηγά και τρένα. Αυτή είναι μια πολύ δημοφιλής κατηγορία θεμάτων ζωγραφικής τοίχων. Δείτε το σπορ αυτοκίνητο της Porsche που τυπώσαμε στον τοίχο αυτή τη φορά.

Η εκτύπωση τοίχου του σπορ αυτοκινήτου
Η εκτύπωση τοίχου του σπορ αυτοκινήτου
Η εκτύπωση τοίχου του σπορ αυτοκινήτου

Λάβετε δωρεάν διαβούλευση/προσφορά

Περισσότερα για εξερεύνηση

2 Responses

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1,5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 mizwiłiżmécé swedy druku ściennego.Bedzie to dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno πελάτης się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie δέκα ενδιαφέροντα για να nie zozzie. 5 lat zastanawiać się czy δέκα ενδιαφέρον από wypalił.Więc jestem w dobrym położenie από w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanowny Jacek,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα, λάβετε απάντηση αύριο ή ακόμα και νωρίτερα

Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός 1 εργάσιμης ημέρας, παρακαλώ δώστε προσοχή στο email με την κατάληξη "@wallprintermachines.com"