Falinyomatos tok │ Porsche 718 sportautó

Sokan az autók megszállottjai, például az F1-es autók, a sportautók, a klasszikus autók, a teherautók és a vonatok. Ez a falfestési témák nagyon népszerű kategóriája. Tekintse meg a Porsche sportkocsit, amelyet ezúttal falra nyomtattunk.

A sportkocsi fali lenyomata
A sportkocsi fali lenyomata
A sportkocsi fali lenyomata

Ingyenes konzultáció/ajánlat kérése

Még több felfedezni való

2 válasz

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1.5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy śu spja śuj nie kuwić okdru ciennego.Bedzie to dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno klient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanas lat5pnaniechcia1 by zostanę na lodzie. wiać się czy ten interes by wypalił.Więc jestem w dobrym położenie by w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanovny Jacek,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega kontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Lépjen kapcsolatba velünk még ma, holnap vagy még hamarabb választ kaphat

1 munkanapon belül felvesszük Önnel a kapcsolatot, kérjük, figyeljen az e-mail végződésére. "@wallprintermachines.com"