Sieninis spausdinimo dėklas │ Porsche 718 sportinis automobilis

Daugelis žmonių yra apsėsti automobilių, tokių kaip F1 automobiliai, sportiniai automobiliai, klasikiniai automobiliai, sunkvežimiai ir traukiniai. Tai labai populiari sienų tapybos temų kategorija. Peržiūrėkite sportinį „Porsche“ automobilį, kurį šį kartą atspausdinome ant sienos.

Sportinio automobilio sieninis atspaudas
Sportinio automobilio sieninis atspaudas
Sportinio automobilio sieninis atspaudas

Gaukite nemokamą konsultaciją / pasiūlymą

Daugiau tyrinėti

Atsakymų: 2

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1,5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę spja śja śja śja śja śja śja śja śja śja śja śja śja śja śoj nie cznaas miałby ciennego.Bedzie to dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno klient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanę lat51 by zostanė na lodzie. wiać się czy dešimt interes by wypalił.Więc jestem w dobrym położenie by w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanovny Jacekas,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega kontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susisiekite su mumis šiandien, atsakymą gausite rytoj arba dar greičiau

Susisieksime su jumis per 1 darbo dieną, prašome atkreipti dėmesį į el. pašto adresą su galūne "@wallprintermachines.com"