Estojo com estampa de parede │ Carro esportivo Porsche 718

Muitas pessoas são obcecadas por carros, como carros de F1, carros esportivos, carros clássicos, caminhões e trens. Esta é uma categoria muito popular de temas de pintura de parede. Confira o carro esportivo Porsche que imprimimos na parede desta vez.

A impressão de parede de um carro desportivo
A impressão de parede de um carro desportivo
A impressão de parede de um carro desportivo

Obter uma consulta/orçamento gratuito

Mais para explorar

2 respostas

  1. Witam myślę ou tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1.5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy miałbym czas żeby na spokojnie rozwijać usługi druku ściennego.Bedzie para dodatkowe zajęcie e Moje ryzyko para koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno cliente się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanę na lodzie.Niechciał bym przez następne 10 czy 15 lat zastanawiać się czy ten interesse por wypalił.Więc jestem w dobrym położenie por w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? Eu jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanowny Jacek,

      Dziękuję za kontakt e podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu e poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Deixe uma resposta

O seu endereço de email não será publicado. Campos obrigatórios marcados com *

Contacte-nos hoje, obtenha uma resposta amanhã ou até mais cedo

Entraremos em contacto consigo no prazo de 1 dia útil. "@wallprintermachines.com"