Carcasă cu imprimare pe perete │ Porsche 718 Sports Car

Mulți oameni sunt obsedați de mașini, cum ar fi mașini de F1, mașini sport, mașini clasice, camioane și trenuri. Aceasta este o categorie foarte populară de teme de pictură murală. Vedeți mașina sport Porsche pe care am imprimat-o de data aceasta.

Imprimarea de perete de masina sport
Imprimarea de perete de masina sport
Imprimarea de perete de masina sport

Obțineți o consultație/o cotație gratuită

Mai multe de explorat

2 răspunsuri

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1.5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy miałby ż cdruzasu rozwinię zmęcs. Bedzie to dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno klient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interest to nie zostanę na lodzie. awiać się czy zece interes by wypalił.Więc jestem w dobrym położenie by w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanowny Jacek,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Contactați-ne astăzi, primiți răspuns mâine sau chiar mai devreme

Vă vom contacta în termen de 1 zi lucrătoare, vă rugăm să acordați atenție e-mailului cu sufixul "@wallprintermachines.com"