Nástěnné pouzdro na tisk │ Porsche 718 Sports Car

Mnoho lidí je posedlých auty, jako jsou vozy F1, sportovní vozy, klasická auta, nákladní auta a vlaky. Jedná se o velmi oblíbenou kategorii motivů nástěnných maleb. Podívejte se na sportovní vůz Porsche, který jsme tentokrát vytiskli na zeď.

Nástěnný tisk sportovního vozu
Nástěnný tisk sportovního vozu
Nástěnný tisk sportovního vozu

Získejte bezplatnou konzultaci/cenovou nabídku

Více k prozkoumání

2 Responses

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1,5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy miałbym czaswić dodatečně nás na spokojenie. cie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno klient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanę na lodzie.Niechciał bym zastanycz przezia interes by wypalił.Więc jestem w dobrym położenie by w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt barvy druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanowny Jacek,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Náš kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontaktujte nás ještě dnes, odpověď dostanete zítra nebo ještě dříve.

Budeme vás kontaktovat do 1 pracovního dne, věnujte prosím pozornost e-mailu s koncovkou "@wallprintermachines.com"