Estuche con estampado de pared │ Porsche 718 Sports Car

Muchas personas están obsesionadas con los autos, como los autos de Fórmula 1, autos deportivos, autos clásicos, camiones y trenes. Esta es una categoría muy popular de temas de pintura mural. Echa un vistazo al auto deportivo Porsche que imprimimos en la pared esta vez.

La impresión mural de coche deportivo
La impresión mural de coche deportivo
La impresión mural de coche deportivo

Consulta y presupuesto gratuitos

Más por explorar

2 comentarios

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1.5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy miałbym czas żeby na spokojnie rozwijać usługi druku ściennego.Bedzie a dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko a koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno klient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanę na lodzie.Niechciał bym przez następne 10 czy 15 lat zastanawiać się czy diez interes por wypalił.Więc jestem w dobrym położenie por w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanony Jacek,

      Dziękuję za contact i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Póngase en contacto con nosotros hoy y obtendrá respuesta mañana o incluso antes

Nos pondremos en contacto con usted en el plazo de 1 día laborable, por favor, preste atención al correo electrónico con el sufijo "@wallprintermachines.com"