Seinäkuvakotelo │ Porsche 718 Sports Car

Monet ihmiset ovat pakkomielle autoihin, kuten F1-autoihin, urheiluautoihin, klassikkoautoihin, kuorma-autoihin ja juniin. Tämä on erittäin suosittu seinämaalausteemojen luokka. Katso tällä kertaa seinäpainattamamme Porsche-urheiluauto.

Urheiluauton seinäpainatus
Urheiluauton seinäpainatus
Urheiluauton seinäpainatus

Hanki ilmainen konsultointi/tarjous

Lisää tutkittavaa

2 vastausta

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1.5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy miałbym czas żeby na spokojnie rozwijać usługi druku ściennego.Bedzie to dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno klient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanę na lodzie.Niechciał bym przez następne 10 czy 15 lat zastanawiać się czy ten interes by wypalił.Więc jestem w dobrym położenie by w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanowny Jacek,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Ota yhteyttä jo tänään, saat vastauksen huomenna tai jopa aikaisemmin.

Otamme sinuun yhteyttä 1 arkipäivän kuluessa, kiinnitä huomiota sähköpostiin, jossa on jälkiliite. "@wallprintermachines.com"