Zidna futrola s printom │ sportski automobil Porsche 718

Mnogi su ljudi opsjednuti automobilima, poput F1 automobila, sportskih automobila, klasičnih automobila, kamiona i vlakova. Ovo je vrlo popularna kategorija tema zidnog slikarstva. Pogledajte sportski automobil Porsche koji smo ovaj put otisnuli na zid.

Zidni otisak sportskog automobila
Zidni otisak sportskog automobila
Zidni otisak sportskog automobila

Dobijte besplatno savjetovanje/ponudu

Više za istraživanje

2 Odgovori

  1. Witam myślę o ovoj drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1.5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy miałbym czas żeby na spokojnie rozwijać usługi druku ściennego.B edzie to dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno klient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanę na lodzie.Niechciał bym przez następne 10 czy 15 lat za stanawiać się czy deset interes by wypalił.Więc jestem w dobrym położenie by w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanowny Jacek,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Kontaktirajte nas danas, dobit ćete odgovor sutra ili čak i ranije

Kontaktirat ćemo vas u roku od 1 radnog dana, obratite pozornost na e-mail sa sufiksom “@wallprintermachines.com”