Wall Print Cover │ Porsche 718 Sports Car

Molte persone sono ossessionate dalle auto, come auto di F1, auto sportive, auto d'epoca, camion e treni. Questa è una categoria molto popolare di temi di pittura murale. Dai un'occhiata all'auto sportiva Porsche che abbiamo stampato a parete questa volta.

Stampa murale di auto sportive
Stampa murale di auto sportive
Stampa murale di auto sportive

Richiedi una consulenza/un preventivo gratuito

Altro da esplorare

2 risposte

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1.5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy miałbym czas żeby na spokojnie rozwijać usługi druku ściennego.Bedzie to dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno klient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanę na lodzie.Niechciał bym przez następne 10 czy 15 lat zastanawiać się czy ten interes by wypalił.Więc jestem w dobrym położenie by w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanowny Jacek,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *

Contattateci oggi e riceverete una risposta domani o anche prima.

Vi contatteremo entro 1 giorno lavorativo, prestando attenzione all'email con il suffisso "@wallprintermachines.com"