Stenski kovček s potiskom │ Športni avto Porsche 718

Mnogi ljudje so obsedeni z avtomobili, kot so avtomobili F1, športni avtomobili, klasični avtomobili, tovornjaki in vlaki. To je zelo priljubljena kategorija stenskih poslikav. Oglejte si športni avto Porsche, ki smo ga tokrat natisnili na steno.

Stenski tisk športnega avtomobila
Stenski tisk športnega avtomobila
Stenski tisk športnega avtomobila

Zagotovite si brezplačno svetovanje/ponudbo

Več za raziskovanje

2 Responses

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1.5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy miałbym czas żeby na spokojnie rozwijać usługi druku ściennego.B edzie to dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno klient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanę na lodzie.Niechciał bym przez następne 10 czy 15 lat za stanawiać się czy deset interes by wypalił.Więc jestem w dobrym położenie by w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanowny Jacek,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Stopite v stik z nami še danes, odgovor dobite jutri ali še prej

Z vami bomo stopili v stik v 1 delovnem dnevu, pri čemer bodite pozorni na e-poštno sporočilo s končnico "@wallprintermachines.com"