Väggtryckfodral │ Porsche 718 sportbil

Många människor är besatta av bilar, som F1-bilar, sportbilar, klassiska bilar, lastbilar och tåg. Detta är en mycket populär kategori av väggmålningsteman. Kolla in den Porsche-sportbil vi väggtryckte den här gången.

Fototryck av sportbil
Fototryck av sportbil
Fototryck av sportbil

Få gratis konsultation/offert

Mer att utforska

2 svar

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1.5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy cwtedy nascownie ściennego.Bedzie to dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewnoklient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanę na lodępępępę 10męccia 10męza 10męza 10męż ę czy tio intressen av wypalił.Więc jestem w dobrym położenie av w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanowny Jacek,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Kontakta oss idag, få svar imorgon eller ännu tidigare

Vi kommer att kontakta dig inom 1 arbetsdag, var uppmärksam på e-postmeddelandet med suffixet "@wallprintermachines.com"