Väggtryckfodral │ Porsche 718 sportbil

Många människor är besatta av bilar, som F1-bilar, sportbilar, klassiska bilar, lastbilar och tåg. Detta är en mycket populär kategori av väggmålningsteman. Kolla in den Porsche-sportbil vi väggtryckte den här gången.

Fototryck av sportbil
Fototryck av sportbil
Fototryck av sportbil

Få gratis konsultation/offert

Mer att utforska

2 svar

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1.5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy miałbym czas żeby na spokojnie rozwijać usługi druku ściennego.Bedzie to dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno klient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanę na lodzie.Niechciał bym przez następne 10 czy 15 lat zastanawiać się czy ten interes by wypalił.Więc jestem w dobrym położenie by w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanowny Jacek,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Kontakta oss idag, få svar imorgon eller ännu tidigare

Vi kommer att kontakta dig inom 1 arbetsdag, var uppmärksam på e-postmeddelandet med suffixet "@wallprintermachines.com"