Wall Print Case │ Porsche 718 Sportwagen

Viele Menschen sind von Autos besessen, zum Beispiel von Formel-1-Autos, Sportwagen, Oldtimern, Lastwagen und Zügen. Dies ist eine sehr beliebte Kategorie von Wandmalerei-Themen. Schauen Sie sich den Porsche-Sportwagen an, den wir dieses Mal an die Wand gedruckt haben.

Der Wanddruck eines Sportwagens
Der Wanddruck eines Sportwagens
Der Wanddruck eines Sportwagens

Kostenlose Beratung/Angebot anfordern

Mehr zu erforschen

2 Antworten

  1. Witam myślę o tej drukarce już dłuższy czas a Mam jeszcze 1.5 roku na rozwinięcie działalności ponieważ mam mały zus.Prace z solidna podstawą kończę o 11 i wtedy miałbym czas żeby na spokojnie rozwijać usługi druku ściennego.Bedzie to dodatkowe zajęcie i Moje ryzyko to koszt drukarki ,a bardzo mocno w nią wieże w czasach gdy jeszcze nie jest tak popularna,mieszkając w Aglomeracji Warszawskiej na pewno klient się znajdzie.Nawet jak nie wyjdzie ten interes to nie zostanę na lodzie.Niechciał bym przez następne 10 czy 15 lat zastanawiać się czy ten interes by wypalił.Więc jestem w dobrym położenie by w to wejść .Moje pytanie brzmi jaka powierzchnię pomalujemy na pełnych tonerach farb ? I jaki jest koszt farby druku UV na metr kwadratowy oraz jakie jest zużycie prądu na 1 godzinę pracy .Z góry dziękuję pozdrawiam

    1. Szanowny Jacek,

      Dziękuję za kontakt i podzielenie się swoimi myślami na temat drukarki ściennej oraz usług druku na ścianach. Cieszy mnie bardzo Twoje zainteresowanie rozwojem biznesu i poszukiwaniem nowych możliwości. Nasz kolega skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące naszych maszyn do druku ściennej.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Kontaktieren Sie uns noch heute und erhalten Sie morgen oder sogar noch früher eine Antwort.

Wir werden uns innerhalb von 1 Arbeitstag mit Ihnen in Verbindung setzen, bitte achten Sie auf die E-Mail mit der Endung "@wallprintermachines.com"